Uszczelnianie piwnic, garaży i balkonów

Masz problem z uszczelnieniem pomieszczeń w swoim budynku? Nasi eksperci pomogą Ci z tym!

Masz problem z uszczelnieniem pomieszczeń w swoim budynku? Nasi eksperci pomogą Ci z tym!

Bio-Eko-Tech w swoich usługach posiada uszczelnianie piwnic, garaży oraz balkonów. Podstawowymi problemami, które wymagają późniejszego przeprowadzania uszczelniania pomieszczeń są przecieki lub zawilgocenia, które powstają w skutek nieszczelnych dachów, instalacji przeciw wodnych a także źle przeprowadzanych połączeń pomiędzy ścianami. Wykonywane przez nas uszczelnianie wymaga w pierwszej kolejności wykrycia źródła przecieku w konkretnym pomieszczeniu jak i jego zlikwidowania. Przy stosowanych przez nas uszczelnianiach, wykorzystujemy materiały elastyczne i rozprężyste jak i bardzo popularną technologię krystalizacji kapilarnej, która wykazuje się niezwykłą skutecznością w branży budowlanej.

Każde zlecenia podlega naszej własnej ocenie, która wykonywana jest przy indywidualnej wizycie w danym miejscu w celu rozeznania się i zbadania problemu. Mimo tego większość przeprowadzanych przez nas usług budowlano-remontowych nie wymaga rozkopywania fundamentów więc nie tylko usługi wykonywane są szybciej ale i taniej.

Czym uszczelniać piwnice?

O konieczności uszczelniania piwnic jest świadom każdy z nas. Wadliwe izolacje prowadzą do różnego typu zalań pomieszczeń, których osuszanie może być czasochłonne, a przede wszystkim drogie. Zaleca się właściwe zabezpieczenie ścian fundamentowych oraz ścian piwnic, które zabezpieczą nas przed wilgociami. Przy uszczelnianiu piwnic możemy posłużyć się różnymi metodami np. tańsze rozwiązania w formie lepików asfaltowych czy papa lub bardziej nowoczesne materiały jak modyfikowane papy bitumiczne, folie gładkie lub tłoczone czy materiały bentonitowe. Wśród typu izolacji możemy wyróżnić m.in. izolacje przeciwwilgociowe chroniące podgruntowe części mieszkań przed parciem hydrostatycznym lub izolacje przeciwwodnych zabezpieczające podziemne pomieszczenia przed wodą opadową.

Jak uszczelnić balkon?

Każdy z nas lubi spędzać wolne chwile na balkonach. Warto wykonać jak najlepsze uszczelnianie balkonu, aby nie doszło do jego podmakania w bardziej niekomfortowe warunki atmosferyczne. Metod jest kilka. Wśród nich można wyróżnić np:
– Powierzchniowe uszczelnianie balkonu polegające na wykonaniu szczelnej i odpornej powierzchni na uszkodzenia warstwy, która posłuży od odprowadzania wody opadowej.
– Drenażowe uszczelnianie balkonu służąca do pochłaniania wody opadowej wgłąb siebie, a następnie odprowadzania ją poza konstrukcję.

Są to tylko dwie metody z wielu. Nasi eksperci chętnie podzielą się innymi rozwiązaniami, które mogą posłużyć do jak najlepszego zabezpieczenia Państwa balkonu przed wodami.

uszczelnianie-balkonow-bioekotech

Jak uszczelniać garaż?

Uszczelniania garażu zależy przede wszystkim o rodzaju garażu. Zupełnie inaczej będzie to wyglądało w przypadku garażu podziemnego, a jeszcze inaczej w przypadku blaszanego. W przypadku garażów podziemnych bardzo często stosuje się beton wodoszczelny. Przy uszczelnianiu garażu tą metodą należy zadbać o odpowiednie materiału uszczelniające. Najlepiej na bazie żywic, które wykazują się ogromną odpornością. Jest to bardzo istotne, ponieważ podziemne garaże bardzo często służą nie tylko do przechowywania pojazdów, ale różnego typu pakunków itp.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z danego zakresu:

– Uszczelnianie lokali użytkowych oraz domostw
– Uszczelnianie piwnic, garaży oraz balkonów

Przed zleceniem nam usług zapraszamy po więcej informacji do kontaktu z nami gdzie udzielimy wszelkich szczegółów jak i podamy cenę podczas omawiania danego problemu u Państwa. Głównie obsługujemy klientów z Piaseczna i Warszawy, jak i pobliskich miejscowości gdzie dojeżdżamy do każdego najszybciej jak to możliwe. Na udzielone przez nas usługi dostają Państwo od nas 10-letnią gwarancję.