Uszczelnianie piwnic, garaży i balkonów

Bio-Eko-Tech w swoich usługach posiada uszczelnianie piwnic, garaży oraz balkonów. Podstawowymi problemami, które wymagają późniejszego przeprowadzania uszczelniania pomieszczeń są przecieki lub zawilgocenia, które powstają w skutek nieszczelnych dachów, instalacji przeciw wodnych a także źle przeprowadzanych połączeń pomiędzy ścianami. Wykonywane przez nas uszczelnianie wymaga w pierwszej kolejności wykrycia źródła przecieku w konkretnym pomieszczeniu jak i jego zlikwidowania. Przy stosowanych przez nas uszczelnianiach, wykorzystujemy materiały elastyczne i rozprężyste jak i bardzo popularną technologię krystalizacji kapilarnej, która wykazuje się niezwykłą skutecznością w branży budowlanej.

Każde zlecenia podlega naszej własnej ocenie, która wykonywana jest przy indywidualnej wizycie w danym miejscu w celu rozeznania się i zbadania problemu. Mimo tego większość przeprowadzanych przez nas usług budowlano-remontowych nie wymaga rozkopywania fundamentów więc nie tylko usługi wykonywane są szybciej ale i taniej.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z danego zakresu:

– Uszczelnianie lokali użytkowych oraz domostw
– Uszczelnianie piwnic, garaży oraz balkonów

Przed zleceniem nam usług zapraszamy po więcej informacji do kontaktu z nami gdzie udzielimy wszelkich szczegółów jak i podamy cenę podczas omawiania danego problemu u Państwa. Głównie obsługujemy klientów z Piaseczna i Warszawy, jak i pobliskich miejscowości gdzie dojeżdżamy do każdego najszybciej jak to możliwe. Na udzielone przez nas usługi dostają Państwo od nas 10-letnią gwarancję.