Remonty budynków i mieszkań

W skład oferty Bio-Eko-Tech wchodzą kompleksowe remonty budynków, mieszkań jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz lokali użytkowych. Usługi tego typu należy wykonywać systematycznie ze względu na żywotność materiałów z których wykonywane są nasze budynki bądź w przypadku wcześniejszego wykrycia powstającego źródła problemu np. pęknięcia, przecieki czy nawet malowania pomieszczeń. Stosowane przez naszych fachowców materiały posiadają gwarancję jakości jak i certyfikaty. Nasz sprzęt jak i materiał są przyjazne dla środowiska jak i od pewnych dostawców dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z zakresu remontów:

– Kompleksowe remonty budynków
– Remonty mieszkań jednorodzinnych
– Remonty lokali użytkowych
– Remonty zewnętrzne: dachy, elewacje, balkony, tarasy, zagospodarowanie terenu itp
– Remonty wewnętrzne: przebudowa ścian, instalacje elektryczne i hydrauliczne, tynki, posadzki, płytki ceramiczne gładzie, malowania itp.

Jeżeli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami remontowymi to podczas kontaktu z nami udzielimy więcej informacji jak i stawki cenowe ponieważ podchodzimy do każdego klienta indywidualnie więc nie mamy stałego cenniku. Ze względu na nasz obszar działalności czyli Piaseczno oraz Warszawa, dojeżdżamy do naszego klienta z tego obszaru natychmiastowo w celu rozeznania na życzenie klienta. Udzielana przez nas 3-letnia gwarancja obejmuje wyżej wymienione usługi.