Remonty budynków i mieszkań

Szukasz fachowej pomocy przy pracach remontowych? Doskonale trafiłeś!

Szukasz fachowej pomocy przy pracach remontowych? Doskonale trafiłeś!

W skład oferty Bio-Eko-Tech wchodzą kompleksowe remonty budynków, mieszkań jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz lokali użytkowych. Usługi tego typu należy wykonywać systematycznie ze względu na żywotność materiałów z których wykonywane są nasze budynki bądź w przypadku wcześniejszego wykrycia powstającego źródła problemu np. pęknięcia, przecieki czy nawet malowania pomieszczeń. Stosowane przez naszych fachowców materiały posiadają gwarancję jakości jak i certyfikaty. Nasz sprzęt jak i materiał są przyjazne dla środowiska jak i od pewnych dostawców dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

Jak wygląda remont budynku?

Głównym celem remontu jest odtworzenie stanu pierwotnego prowadzący do przywrócenia wartości użytkowej. Przede wszystkim remont budynku jest procesem długofalowym, który może się wiązać z ogromnymi kosztami finansowymi. Prace remontowe można podzielić na trzy typy:
– Bieżące remonty polegające na cyklicznym sprawdzaniu stanu technicznego budynków oraz regularnych pracach konserwatorsko-profilaktycznych. Jest to niezbędne działanie służące od utrzymania obiektu w dobrej kondycji.
– Kolejnym typem są remonty interwencyjne, które są wykonywane wyłącznie w sytuacjach alarmowych np. nagłe uszkodzenie budynku spowodowane czynnikiem zewnętrznych.
– Do ostatniego rodzaju remontów budynków zalicza się remonty kapitalne polegające na wymianie wszystkich elementów budynków i wyposażenia na nowe. Nie chodzi tu o elementy starej daty lecz o uszkodzone, zużyte bądź zniszczone materiały.

Od czego zacząć remont mieszkania?

Podstawowy remont mieszkania składa się z mnóstwa czynności np. malowanie ścian, wymiana paneli, ułożenie terakoty itp. Nim przystąpimy do remontu mieszkania, jako pierwsze trzeba rozplanować zakres działań. Właściwie przemyślana kolejność możne znacznie skrócić czas prac remontowych. Kolejną zaleta ustalenia prawidłowej kolejności prac jest nie inwazyjność w to co zostało już wykonane. Na samym początku najlepiej wykonać wszelkiego typu instalacje czy wyrównywanie ścian. Na koniec powinny pozostać bardziej delikatne rodzaje prac jak wstawianie okien czy malowanie ścian.

remonty-budynkow-bioekotech

Ile kosztuje remont lokalu?

Jest to podstawowe pytanie, na której nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przynajmniej przed przystąpieniem do rozplanowania strategi działań, wyboru materiałów itp. Cena remontu lokalu zależy przede wszystkim od oszacowania kosztów materiałów oraz zakresu prac. Do tych kosztów należy doliczyć cenę roboczą. Nie martwcie się Państwo. Specjaliści z naszej firmy budowlanej pomogą oszacować pełny zakres remontu lokalu przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z zakresu remontów:

– Kompleksowe remonty budynków
– Remonty mieszkań jednorodzinnych
– Remonty lokali użytkowych
– Remonty zewnętrzne: dachy, elewacje, balkony, tarasy, zagospodarowanie terenu itp
– Remonty wewnętrzne: przebudowa ścian, instalacje elektryczne i hydrauliczne, tynki, posadzki, płytki ceramiczne gładzie, malowania itp.

Jeżeli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami remontowymi to podczas kontaktu z nami udzielimy więcej informacji jak i stawki cenowe ponieważ podchodzimy do każdego klienta indywidualnie więc nie mamy stałego cenniku. Ze względu na nasz obszar działalności czyli Piaseczno oraz Warszawa, dojeżdżamy do naszego klienta z tego obszaru natychmiastowo w celu rozeznania na życzenie klienta. Udzielana przez nas 3-letnia gwarancja obejmuje wyżej wymienione usługi.