Osuszanie piwnic, garaży i balkonów

Firma remontowa Bio-Eko-Tech oferuje profesjonalne usługi dotyczące osuszanie piwnic, garaży, a także balkonów. Powstawanie w pomieszczeniach użytkowych przecieków i innych problemów spowodowanych najczęściej jest nieszczelnymi izolacjami przeciw wodnymi. Jest to bardzo zauważalne przy złych warunkach pogodowych jak i podwyższonym poziomie wód gruntowych przy których dane zjawiska się poszerzają. Na dane problemy składa się szereg problemów technicznych poczynając od nieszczelnych dachów po ubytki w połączeniach ze ścianami. Aby skutecznie móc wyeliminować dany problem w pierwszej kolejności należy zlokalizować źródło danego problemu a w późniejszym etapie przystąpić do osuszania danego miejsca.

Wykonywane przez nas usługi budowlane z zakresu osuszania pomieszczeń przeprowadzamy wewnątrz budynków bez konieczności rozkopywania fundamentów jak i pozostałych instalacji. Każdy przypadek podlega naszej indywidualnej analizie, która dokonywana jest podczas wizytacji danego obszaru pracy.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z danego zakresu:

– Osuszanie piwnic, garaży oraz balkonów
– Osuszanie starych budynków np. zabytki, kamienice itp

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu podczas którego ustalimy z Państwem cenę wykonania naszych usług. Nasz obszar działalności to głównie Piaseczno oraz Warszawa gdzie dojeżdżamy do naszego klienta natychmiastowo po zgłoszeniu się do nas w celu szczegółowego rozeznania się. Ponadto zapewniamy 10-letnią gwarancję, która obowiązuje kompleks wykonanych przez nas usług