Likwidacje przecieków i zawilgoceń

Podstawową przyczyną przecieków i zawilgoceń budynków jest nieszczelna izolacja przeciw wodna. Bardzo często dany problem jest widoczny przy podwyższonym poziomie wód gruntowych bądź opadach deszczowych. Istnieje spory szereg przyczyn występowania wspomnianych przecieków bądź zawilgoceń np. przepusty rur i przewodów, nieszczelności na połączeniach ścian z płytą denną a nawet nieszczelne dachy czy balkony. Wykonywane przez nas likwidacje przecieków i zawilgoceń najczęściej sprowadzają się w pierwszej kolejności do znalezienia źródła danego przecieku i jego likwidacji. Każdy przypadek jest indywidualnie oceniany, zatem sposób naprawy ustalany jest bezpośrednio po wizytacji obiektu.

Wspomniane przez nas naprawy wykonywane są za pomocą krystalizacji kapilarnej a także stosowaniu pozostałych technologii, które opierają się na wykorzystywaniu materiałów rozprężnych a także elastycznych. W dużej mierze naprawy wykonywane są wewnątrz obiektu bez konieczności odkopywanie fundamentów czy ścian co znacznie przyspiesza pracę jak i zmniejsza koszty remontu

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z tego zakresu:

– Likwidacje przecieków i zawilgoceń w pomieszczeniach użytkowych jak i starych domostwach

Nasza firma działa na obszarze Piaseczno oraz Warszawa.  Na nasze usługi remontowo-budowlane udzielamy wszystkim klientom 10-letniej gwarancji. Jeżeli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do kontaktu z nami.