Likwidacje przecieków i zawilgoceń

Masz problem z przeciekami lub zawilgoceniami w mieszkaniu? Nasza ekipa pomoże Ci z jego zlikwidowaniem!

Masz problem z przeciekami lub zawilgoceniami w mieszkaniu? Nasza ekipa pomoże Ci z jego zlikwidowaniem!

Podstawową przyczyną przecieków i zawilgoceń budynków jest nieszczelna izolacja przeciw wodna. Bardzo często dany problem jest widoczny przy podwyższonym poziomie wód gruntowych bądź opadach deszczowych. Istnieje spory szereg przyczyn występowania wspomnianych przecieków bądź zawilgoceń np. przepusty rur i przewodów, nieszczelności na połączeniach ścian z płytą denną a nawet nieszczelne dachy czy balkony. Wykonywane przez nas likwidacje przecieków i zawilgoceń najczęściej sprowadzają się w pierwszej kolejności do znalezienia źródła danego przecieku i jego likwidacji. Każdy przypadek jest indywidualnie oceniany, zatem sposób naprawy ustalany jest bezpośrednio po wizytacji obiektu.

Wspomniane przez nas naprawy wykonywane są za pomocą krystalizacji kapilarnej a także stosowaniu pozostałych technologii, które opierają się na wykorzystywaniu materiałów rozprężnych a także elastycznych. W dużej mierze naprawy wykonywane są wewnątrz obiektu bez konieczności odkopywanie fundamentów czy ścian co znacznie przyspiesza pracę jak i zmniejsza koszty remontu.

Jak zlikwidować przeciek w domu?

Cechą charakterystyczną przecieków jest to, że mogą wystąpić w każdym miejscu pomieszczenia. Jedną z pierwszych objaw jest przeciekająca woda. Przyczyn przecieków może być wiele. Wśród nich można wymienić wadliwe instalacje. W takich okolicznościach, żeby zlikwidować przeciek, należy wymienić całą instalację. Sytuacja jest gorsza, jeśli przeciek dotyka całkiem nowych konstrukcji budowlanych. Naprawa takiego problemu może okazać się bardziej kosztowna. W tym momencie wkracza nasza firma.

likwidacja-zawilgocen

Jak zlikwidować zawilgocenie w mieszkaniu?

Podobnie jak w przypadku przecieków, również i w przypadku zawilgoceń należy rozpocząć od określenia źródła problemu. Wspomniana wadliwa instalacja może być jedną z wielu przyczyn. Do kolejnych może należeć uszkodzona konstrukcja dachu, na awarię której mogła wpłynąć okoliczność z zewnątrz np. warunki pogodowe. Po określeniu źródła problemu należy przystąpić do walki ze źródłem. Wśród dodatkowych działań służących do likwidacji przecieków służą m.in. hydroizolacje.

Usługi remontowe Bio-Eko-Tech z tego zakresu:

– Likwidacje przecieków w pomieszczeniach użytkowych jak i starych domostwach.

– Określenie źródła problemu,a następnie przystąpienie do likwidacji zawilgocenia.

Nasza firma działa na obszarze Piaseczno oraz Warszawa.  Na nasze usługi remontowo-budowlane udzielamy wszystkim klientom 10-letniej gwarancji. Jeżeli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do kontaktu z nami.